Pawilony modułowe z możliwością łatwej rozbudowy

Podstawową zaletą modułowych pawilonów jest szybki montaż na miejscu. Zamówiony pawilon zostanie przygotowany przez producenta, i w częściach dostarczony na miejsce.

Dzięki temu możemy przygotować teren pod postawienie pawilonów, co znacznie skraca czas całej operacji. Z pewnością można wybrać takie elementy, które najlepiej będą odpowiadały naszym potrzebom. Dodatkowo zapewnia to dużo szybszy zwrot naszej inwestycji. W przypadku tradycyjnego budynku, musimy liczyć się z duża ilością pozwoleń, i długim czasem budowy, zatrudnieniem firmy budowlanej, odbiorem budynku i wszystkim tym co wiąże się z tradycyjnym budownictwem. Budynki tego rodzaju można wykorzystać jako punkty tymczasowe, jeżeli jesteśmy w czasie przenosin, biura ale także jako stałe punkty.

Z pewnością możliwość postawienia na niedużej powierzchni jest bardzo dobrym pomysłem. Dzięki temu pawilon modułowy może służyć jako sezonowy lokal gastronomiczny, możemy w nim przykładowo sprzedawać lody.

Może,y być to także mniejszy lokal z przekąskami na ciepło z małą kuchnią, punktem obsługi klienta, oraz stolikami. Oczywiście pawilon handlowy z płyty warstwowej może być wyposażony we wszystkie niezbędne media, prąd, gaz, wodę czy też szybki internet, dzięki temu będzie posiadał wszystkie media, aby prowadzić w nim działalność gospodarczą. Można wyposażyć je w eleganckie przeszklenia także dopasować kolorystycznie do kolorów naszej firmy. Kiedy rozpoczynana jest duża budowa w nowym miejscu, na placu budowy musi znaleźć się miejsce dla zarządu. Najczęściej stosowane jest wtedy rozwiązanie tymczasowe i na placu budowy pojawiają się pawilony. Obecnie produkowane pawilony są przestronne i pozwalają na dowolne ustawianie poszczególnych modułów względem siebie. Nowe pawilony dają możliwość modyfikacji położenia drzwi i okien w trakcie użytkowania, przez co można dowolnie rozbudowywać kompleks dostawiając kolejne moduły i łącząc je ze sobą. Niektóre pawilony wyposażone są w klimatyzację, oraz wszystkie udogodnienia.