Pole namiotowe w Gąskach

Bez wątpienia jedna z bardziej malowniczych miejscowości położonych nad polskim Bałtykiem. Gąski to mała miejscowość, aczkolwiek bardzo urocza. Tym samym jest ona coraz bardziej doceniana przez polskich i nie tylko polskich turystów.

Tutaj można przybyć zarówno w sezonie jak i poza nim. W Gąskach zawsze jest pięknie. My chcemy w szczególny sposób wskazać na jedną z możliwości noclegowych, a mianowicie na pole namiotowe położone w Gąskach. Tym samym jest to oferta, która dotyczy sezony letniego, względnie jesiennego. Nasze pole namiotowe zapewnia nie tylko wiele miejsc na ustawienie owych namiotów, ale ponadto również należy tutaj wskazać na dostęp do pełnego węzła sanitarnego jak również do pełnego zasilania energią elektryczną. Tym samym nie jest to nocowanie gdzieś na uboczu, w ciemności oraz głuszy, ale zapewnione są tutaj bardzo komfortowe warunki. Nasze pole namiotowe usytuowane jest na płaskim i bynajmniej nie grząskim terenie. Dzięki temu każdy namiot można szybko i stabilnie ustawić. Jest to pole namiotowe ogrodzone, przez co nie istnieje żadne ryzyko związane z wizytą nieproszonych gości, a mowa jest zarówno o ludziach jak i o zwierzętach.

Nasze pole namiotowe to nie tylko same miejsca na ustawienie namiotów oraz węzeł sanitarny. To również miejsce na rozrywkę. Do dyspozycji pojawiających się tutaj gości mamy boisko do siatkówki, piłki nożnej na piasku, koszykówki, stół do ping ponga.

Poza tym nie mogło tutaj zabraknąć takich elementów jak miejsce na rozpalenie ogniska tudzież plac zabaw dla tych najmłodszych, który oczywiście spełnia wszelkie normy związane z bezpieczeństwem dzieci. Na terenie naszego pola namiotowego można oczywiście zaparkować swój samochód, a cena za wynajęcie miejsca na polu obejmuje również owo parkowanie. Skoro wspomnieliśmy już o cenie, to należy podkreślić, że jest ona bardzo atrakcyjna. Warto także wspomnieć o tym, że nasze pole namiotowe znajduje się w niewielkiej odległości od Bałtyku, co stanowi na pewno dodatkowy atut tego miejsca.