Niesamowite wskazówki, jak zwiększyć swój marketing mobilny

Czy wiesz, że tworząc reklamy na urządzenia mobilne, musisz upewnić się, że są one zgodne ze standardami zgodności przeglądarek wielu typów, a nie tylko jednym lub dwoma, które można rozważyć w przypadku treści komputerowych? Jeśli Cię to zainteresuje, spodoba Ci się reszta porad dotyczących marketingu mobilnego, które znajdują się poniżej.Pracuj nad kompozycją wiadomości.

Możesz użyć tylko 160 znaków, więc bądź zwięzły, ale jasny. Przy wysyłaniu wiadomości tekstowych dopuszczalne są skróty lub „mówienie tekstu”. Twoja wiadomość o rezygnacji może również zawierać tego rodzaju wiadomość. W ten sposób możesz zapisywać postacie. Możesz uzyskać dobre pomysły od niektórych tłumaczy.Wysyłaj oferty lub komunikaty oszczędnie w ramach mobilnej kampanii marketingowej. Klienci rejestrują się, aby otrzymywać cenne i istotne informacje lub oferty, ale nie reagują dobrze na przytłaczającą liczbę wiadomości. Wiele osób jest obecnie bombardowanych przez e-maile i wiadomości tekstowe, więc upewnij się, że Twoja komunikacja wyróżnia się jako dostarczająca wartości, a jednocześnie nie jest denerwująca.Zapytaj klientów o ich numery telefonów komórkowych. Najłatwiej to zrobić z obecnymi subskrybentami poczty e-mail. Gdy wypełnią formularz subskrypcji, możesz poprosić ich o dodanie swoich numerów telefonów w przypadku jakichkolwiek alertów lub specjalnych ofert. To szybki sposób na pozyskanie nowych klientów dla marketingu mobilnego.Link do ciekawych stron internetowych. Jedną z fajnych rzeczy, które możesz zrobić, aby poprawić relacje z klientami, jest połączenie ich z witrynami, które Twoim zdaniem będą sprawiać przyjemność. Mogą to być posty na blogu, portale społecznościowe, loterie lub cokolwiek innego, co wybierzesz. Tylko upewnij się, że nie przesadzisz, spamując je.Ułatw klientowi rezygnację z Twoich wiadomości. Niesamowite wskazówki, jak zwiększyć swój marketing mobilny

Jeśli klient nie chce już otrzymywać wiadomości mobilnych od Twojej firmy, powinieneś mieć prosty kod, który może wysłać do Ciebie SMS-em, aby sam się usunąć.

Posiadanie zbyt skomplikowanego procesu może sprawić, że ludzie usuną Twoją firmę ze swojego życia.Daj innym znać, że oferujesz marketing mobilny w każdy możliwy sposób. Mówiąc o tym na swoim blogu, stronie internetowej i forach, poinformujesz klientów o programie i dostarczysz im informacji, których potrzebują, aby wziąć udział. Korzystaj z sieci społecznościowych, aby przyciągnąć klientów, oferując specjalne oferty dostępne tylko za pośrednictwem programu mobilnego.Znajdź lokalizację. Korzystanie z określonej lokalizacji w mediach i marketing mobilny faktycznie interesuje wielu klientów. Lubią wiedzieć, gdzie jest firma, jeśli kiedykolwiek zdecydują się odwiedzić ten obszar. Skorzystaj z tego, informując klientów o swojej aktualnej lokalizacji i obserwuj, jak rośnie ich zainteresowanie.Budowanie silnej marki w marketingu mobilnym wymaga pracy, jeśli chcesz odnieść sukces. Marketingowiec mobilny będzie postrzegany jako biznesmen, co oznacza, że ​​musisz popracować nad swoją ogólną reputacją, aby zyskać dobrą stronę klientów.Powinieneś bardzo ciężko pracować, aby stworzyć różnego rodzaju promocje, aby przyciągnąć klientów dowolną kampanią marketingu mobilnego. Nie martw się o utratę pieniędzy tutaj. Klient przyciągnięty przez dwie oferty mógł nie zostać przyciągnięty w inny sposób, a Ty zyskasz znacznie więcej dzięki promocjom.Rozwijaj swoją obecność w Foursquare i Miejscach Google jako marketer mobilny. Te strony oparte na lokalizacji są absolutnie ogromne i mogą naprawdę pomóc w zwiększeniu ogólnej obecności w sieci. Nigdy nie zaniedbuj korzystania z sieci opartych na lokalizacji. To, że sieć jest globalna, nie oznacza, że ​​nie powinieneś również koncentrować swoich wysiłków lokalnie.Podsumowując, oczywiście chcesz dowiedzieć się wszystkiego, co możesz o marketingu mobilnym. Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny. Jeśli tak, użyj tego wspaniałego zasobu jako sposobu na zbudowanie tego segmentu marketingu, ponieważ nie tylko zależy Ci na swojej firmie, ale zależy Ci również na dbaniu o swoich klientów.