Pomoc i porady dotyczące iPada, z których każdy może skorzystać

Kupowanie iPada to spora inwestycja, więc chcesz wyciągnąć z niego jak najwięcej, prawda? Szukasz porady, która pomoże Ci zostać świetnym posiadaczem iPada? Trafiłeś we właściwe miejsce! W tym artykule znajdziesz przydatne wskazówki i porady.Kupno iPada to świetny sposób na powiększenie każdej firmy, którą masz.

To świetny sposób na pozyskanie nowego biznesu, ponieważ pokazuje, że Twoja firma jest nowoczesna i postępowa. Jeśli szukasz takiego klienta, wybierz iPada.Jeśli to możliwe, użyj Wi-Fi, aby połączyć iPada z Internetem zamiast 3G. Ciągłe korzystanie z 3G zapewnia około 9 godzin pracy na baterii. Dzięki Wi-Fi możesz cieszyć się iPadem jeszcze dłużej, zanim będzie wymagał ładowania. Jeśli nie musisz łączyć się z Internetem, wyłącz oba.Weź udział w Apple iTours, aby zapoznać się z nowym iPadem. Fajnie jest mieć te wszystkie ekscytujące nowe aplikacje, ale czasami przyda Ci się pomoc w ustaleniu, jak z nich korzystać. Firma Apple oferuje przewodnik wideo online dla każdej aplikacji, która jest preinstalowana na Twoim urządzeniu, więc koniecznie przejrzyj je.Twój iPad będzie teraz obsługiwał połączenie VPN. Wystarczy go najpierw skonfigurować. Zacznij od przejścia do menu Ustawienia. Zajrzyj do sekcji Ogólne, aby znaleźć sieć. Wybierz VPN i przełącz ten suwak na Wł. Następnie możesz dodać konfigurację VPN, używając danych konta i serwera.Fabryczne ustawienie podglądu wiadomości e-mail pokazuje dwa wiersze przed jej otwarciem. Czasami przydaje się podgląd kontaktu e-mail. Wystarczy kliknąć Ustawienia, a następnie Poczta. Przejdź do Poczty i wybierz Kontakty. Następnie wybierz Kalendarz i zmień opcje podglądu poczty.Jeśli często korzystasz z buźki lub alternatywnych emotikonów, skorzystaj z klawiatury Emoji. Aby uzyskać tę klawiaturę, dotknij Ustawienia, następnie Ogólne, a na końcu Klawiatura. Pomoc i porady dotyczące iPada, z których każdy może skorzystać

Stuknij ikonę międzynarodowej klawiatury i poszukaj Emoji.

Aby go dodać, wystarczy go dotknąć. Gdy następnym razem zobaczysz klawiaturę ekranową, będzie tam.Upewnij się, że cały czas dbasz o swojego iPada. Po pierwsze, trzymaj iPada z dala od bezpośredniego słońca i nigdy nie zostawiaj go w rozgrzanym samochodzie. Wydajność baterii spada pod wpływem intensywnego ciepła. Ponadto iPada nie należy umieszczać w pobliżu płynów, które mogą go uszkodzić. Pokrowiec to mądra inwestycja dla Twojego iPada.Większość ludzi wie, że kartę SD można podłączyć do iPada bezpośrednio z aparatu, aby przeglądać zdjęcia. Wiele osób nie wie, że można kupić zestaw połączeniowy, aby podłączyć aparat do iPada. Możesz przeszukać internetowy sklep Apple Store, aby znaleźć odpowiedni dla swojego aparatu.Bądź selektywny w swoich powiadomieniach. W menu Ustawienia przejdź do Powiadomień. Dostosuj ustawienia, aż będziesz zadowolony z tego, które aplikacje wywołują powiadomienia, a które nie. Dzięki temu nie będziesz nękany przez rzadko używane aplikacje. Dzięki temu ważne powiadomienia nie zostaną zakopane przez mniej ważne.Możesz skonfigurować przycisk Home iPada, aby wykonywał daną akcję przez trzykrotne kliknięcie. Aby to zrobić, po prostu otwórz kartę Ustawienia, a następnie kliknij Ogólne, a następnie Dostępność. Następnie kliknij trzykrotnie przycisk Home i wybierz, co ma zrobić przycisk Home. Umożliwi to trzykrotne kliknięcie i dostęp do wybranej funkcji.Czy wiesz, jak sprawić, by Twój iPad był teraz niesamowitym narzędziem? Czy czujesz się pewnie, mówiąc innym, czego się nauczyłeś? Wykorzystaj tę radę i podziel się nią z innymi. Poczujesz się dobrze, wiedząc wszystko, co możesz, a także będąc w stanie przekazać tę wiedzę innym. Ciesz się swoim iPadem!