UBRANIA DO KRAMIENIA PIERSIĄ – MAMA PRZYGOTOWANA NA KAŻDĄ SYTUACJĘ

Dziś mamy mają ręce pełne roboty. Nie tylko zajmują się swoimi dziećmi. Mają również szereg innych obowiązków. To prace domowe, życie zawodowe, załatwianie spraw „na mieście”. Żyjemy w czasach, w których ubrania do karmienia są elementem garderoby każdej świeżo upieczonej mamy.

UBRANIA DLA KARMIĄCEJ MOGĄ BYĆ SEXY!

Jeszcze kilkanaście lat temu ubrania do karmienia piersią kojarzyły się z bezkształtnymi workami, w których na próżno było szukać designerskiego polotu. Dziś sprawa wygląda inaczej. Same mamy też walczą o swoje. Nie chcąc zakładać na siebie „worków pokutnych”, zrezygnowały z ciuchów, które byłyby pomocne podczas karmienia, na rzecz tradycyjnych ubrań. Trend ten na szczęście szybko zauważyli producenci odzieży dla mam i naprawili swój błąd. Dziś możesz więc znaleźć ubrania dla karmiącej, które będą nie tylko estetyczne, ale będą kolorowe i dostosowane do wielu okazji. Podkreślają kobiecość, a jednocześnie pozostają szalenie funkcjonalne, bo przecież każda mama jest też kobietą!

NA SPACER I DO BIURA

W sklepach dostępne są ubrania do karmienia, które możesz dopasować do okazji. Jeśli wybierasz się na długi spacer z maluszkiem – postaw na bluzy z suwakami, które ułatwiają udostępnienie dziecku piersi. Możesz znaleźć również strój, w którym wyjdziesz do pracy. Wiele mam decyduje się na krótką przerwę od obowiązków i w tym czasie poświęca chwilę na karmienie piersią. Teraz nie będziesz musiała zdejmować całej sukienki czy bluzki – każda z nich ma suwaki, które ułatwiają zadanie! W ofercie sklepów znajdują się też ciuchy, które z powodzeniem można założyć na wesele, uroczystą kolację czy wypad z rodziną za miasto.

ZWRÓĆ UWAGĘ NA MATERIAŁ

Tkanina, z której wykonane są ubrania dla karmiącej powinna być w miarę naturalna i miła dla ciała. Dobrze, aby posiadała też atesty, świadczące o tym, że jest przyjazna dzieciom. W takiej sytuacji będziesz mogła karmić swoje dziecko, bez obawy o podrażnienia, zadrapania czy wręcz reakcje alergiczne! Zyskujesz Ty, bo czujesz się wygodnie i komfortowo oraz dziecko, ponieważ szybko może otrzymać pokarm.

Jeśli poszukujesz sklepu, który oferuje ubrania do karmienia piersią, koniecznie sprawdź ofertę polskich marek. Wśród nich znajduje się Koszulove, które z najwyższą dbałością o szczegóły i wysokiej jakości tkaniny, przygotowuje swoje produkty. Producent korzysta z najlepszej bawełny, a same ubrania również wykonywane są przez sprawdzony, solidny zespół.