Świetna rada, jeśli cierpisz na alergie

Niektórzy ludzie są podekscytowani wiosną, ponieważ oznacza to, że kwiaty zaczynają kwitnąć, ptaki zaczynają śpiewać, a niebo staje się słoneczne.

Jednak inni ludzie boją się wiosny, ponieważ oznacza to, że zaczną kichać i odczuwać swędzenie oczu i katar. Ten artykuł przyniesie Ci ulgę, jeśli zdarzy Ci się mieć alergie.Podczas sprzątania domu unikaj używania miotełek z piór, które są znane z mieszania wszelkiego rodzaju kurzu i alergenów. Zamiast tego delikatnie przetrzyj powierzchnie domowe jednorazowym środkiem czyszczącym zbierającym brud lub ściereczką z mikrofibry. Gwarantuje to, że nie wypuszczasz w powietrze kłębów kurzu, sierści zwierząt domowych i innych alergenów.Kiedy przyjmujesz leki na alergie, niezwykle ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem i farmaceutą w sprawie wszelkich produktów spożywczych lub innych leków, które mogą nie wchodzić w interakcje z Twoimi lekami. Skutki uboczne i reakcje między lekami mogą być ekstremalne, więc przed ich przyjęciem musisz wiedzieć, czy istnieje jakiekolwiek ryzyko związane ze spożywaniem innych leków lub żywności.Zbyt wiele osób pozwala, aby ich alergie ograniczały to, co mogą zrobić. Nie musi tak być. Nie ma powodu, aby przestać chodzić na wędrówki, które kiedyś kochałeś, lub przestać grać z dziećmi na podwórku. Walcz z tymi alergiami i dobrze się nimi zajmij. Umów się na wizytę do alergologa i zastanów się, jakie leczenie najbardziej Ci pomoże.Chroń swoje włosy. Jeśli masz włosy od średniej do długiej, prawdopodobnie już wiesz, że spędzanie czasu na świeżym powietrzu oznacza powrót z pyłkiem we włosach. Pleśń, zarodniki i inne alergeny zostają uwięzione we włosach i mogą w nocy zetknąć się z poduszką. Jeśli to możliwe, za każdym razem, gdy wychodzisz na zewnątrz na dłużej niż 10 lub 15 minut, chowaj wszystkie włosy w czapkę.Jeśli masz do czynienia z uciążliwymi alergiami, zwróć uwagę na porę dnia! Pyłek krąży w powietrzu w obfitości między piątą a dziesiątą rano, więc nie wychodź wtedy, jeśli nie musisz. Świetna rada, jeśli cierpisz na alergie

Jeśli musisz wyjść, ogranicz czas, w którym jesteś narażony.Pozbycie się wykładziny w domu może pomóc w alergii, ponieważ wykładzina często zatrzymuje wiele alergenów.

Sprawdź pod wykładziną, a może się okazać, że ukryte pod nią są piękne podłogi z twardego drewna. Możesz polubić ten wygląd lepiej i będzie to lepsze dla zdrowia Twojego i Twojej rodziny.Aby uniknąć przynajmniej jednego źródła ataków alergii, utrzymuj samochód w czystości i zamknięty! Gdy wszystkie otwory wentylacyjne są zamknięte, klimatyzator może pomóc w usuwaniu alergenów i uchronić Cię przed objawami. Regularnie odkurzaj wnętrze samochodu. Może to zmniejszyć wybuchy alergii.Jeśli zauważysz reakcję alergiczną na coś nowego, odkrycie, co to jest, może być bardzo trudne. Dotyczy to zwłaszcza alergii skórnych, chociaż może to być każdy rodzaj. Porozmawiaj z lekarzem, aby przeprowadzić serię testów i dowiedzieć się, co dokładnie powoduje Twoją reakcję.Zwróć uwagę na raporty o liczbie pyłków. Ponieważ liczby pyłków wskazują, ile ziaren pyłku zostało policzonych na określonym obszarze w określonym przedziale czasu, można je wykorzystać do określenia, ile pyłku unosi się w powietrzu danego dnia. Można to wykorzystać do określenia, ile czasu możesz chcieć spędzić na zewnątrz.Reakcje alergiczne mogą obciążać układ odpornościowy i poważnie wpływać na ogólny poziom energii i jakość życia. Nie ma potrzeby cierpieć w milczeniu. Znajdziesz wiele sposobów na zwalczanie objawów alergii i łatwe ich zmniejszanie lub ewentualnie eliminację. Natychmiast skorzystaj ze wskazówek zawartych w tym artykule.